• Mamy to!!

• W dniu dzisiejszym "Edukator" wygrał zawody rejonu pokonując zespół z Jaszkowej 59:5 oraz zespół z Krosnowic 48:10, zapewniając sobie awans z pierwszego miejsca do finału Powiatu Kłodzkiego, który odbędzie się 4 listopada w Kłodzku.

Zawodnikom oraz trenerowi gratulujemy👏👏👏 i trzymamy kciuki w dalszej fazie rozgrywek szkół podstawowych.💪💪💪🏀🏀🏀🏀

• Warsztaty plastyczne

• W ramach projektu "ZAJĘCJA PLASTYCZNE" odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty, podczas których nasi uczniowie z klas 1-4 oraz nasi "zerówkowicze" wykonywali upominki dla swoich dziadków i rodziców.Zapraszamy do podziwiania ich dzieł. 💪💪

• Zajęcia z programowania

• W naszej szkole odbywają się zajęcia z programowania dla chętnych uczniów. Dziś zajęcia smakowite - pisaliśmy instrukcję przygotowania kanapki z wybranym dodatkiem.

• Greckie warsztaty kulinarne

• W dniu dzisiejszym uczniowie z oddziału przedszkolnego "gotowali" dania rodem z Grecji🇬🇷🇬🇷🇬🇷. Aby przybliżyć uczniom ten kraj,  obejrzeliśmy krótki filmik o zabytkach Grecji, obejrzeliśmh taniec sirtaki i poznaliśmy podstawowe zwroty ma przywitanie.
            Następnie nasza Pani Ania super szefowa 👩‍🍳👩‍🍳 kulinarnych delicji zorganizowała „Warsztaty Kulinarne”. Zaczęliśmy od sałatki greckiej, którą dzieci same przygotowywały. Po smacznym śniadaniu rozpoczęliśmy warsztaty kulinarne. Pod czujnym okiem  Pani Ani  dzieci zrobiły zupę cytrynową 🍋🍋, następnie musakę, tartę cytrynową i deser z figami. 💪💪

• Dzień Edukacji Narodowej

• 14 października to wyjątkowy dzień w kalendarzu szkolnym. Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzę całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły, aby wszystkie dni w roku szkolnym były spokojne i przynosiły satysfakcję z trudnej i odpowiedzialnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Bycie dobrym nauczycielem i wychowawcą wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również, a może nawet przede wszystkim zaangażowania i chęci współpracy z młodym pokoleniem, otwartości na nowe wyzwania, które stawiane są w obecnych czasach. Dziękując za Państwa codzienny trud, cierpliwość i entuzjazm,  życzę urzeczywistnienia marzeń, pięknych i szlachetnych pomysłów, a przede wszystkim zdrowia.

Anna WalczukDyrektor Szkoły