• Wygrany mecz chłopców klasy 8

• Szkoła "Edukator" w dniu 07.12.2021 r. brała udział w finale Strefy Wałbrzyskiej w Wałbrzychu.

W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z drużyną z Wałbrzycha, z którą wygraliśmy 25-18, co dało nam prawo gry o pierwsze miejsce. W meczu finałowym zmierzyliśmy się ze szkołą z Dzierżoniowa. Mecz był bardzo wyrównany, w pewnym momencie prowadziliśmy 10 do 5, lecz dzięki dobrej grze w ataku drużyna z Dzierżoniowa odrobiła straty i ostatecznie wygrała mecz o pierwsze miejsce. Mecz zakończył się wynikiem 25-30 i dał awans drużynie z Dzierżoniowa do finału, w którym wezmą udział 4 najlepsze szkoły na Dolnym Śląsku. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Piotr Lasocinski. Dziekujemy zawodnikom za zaangażowanie i tak wysokie miejsce zajęte w rozgrywkach szkolnych w sezonie 2021/2022. Ostatecznie jesteśmy piątą drużyną szkolną na Dolnym Śląsku 💪🏀 Podziękowania składamy również osobom, które wspierały naszą szkołę, sponsorując przewóz oraz jedzenie podczas zawodów szkolnych naszej drużyny.

• Św.Mikołaj w Edukatorze

• Dzisiaj wszystkie dzieci w Edukatorze odwiedził Św. Mikołaj.🧑‍🎄🦌🦌🦌Ze swoimi pomocnikami przygotował zabawy, tańce i oczywiście rozdał prezenty.🎁🎁🎁🍭