• XVII Międzynarodowego Konkursu Internetowego Digi-Talenty Wiosna 2021 oraz konkurs międzynarodowy „The world of Art”

• To już kolejny w tym roku konkurs, w którym brali udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia ”Edukator”. Mamy wyniki XVII Międzynarodowego Konkursu Internetowego Digi-Talenty Wiosna 2021. Na konkurs wpłynęło 485 zgłoszeń z 23 krajów: Białorusi, Litwy, Łotwy, Tajlandii, Turcji, Mołdawii, Bułgarii, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Polski, Rosji, Ukrainy, Włoch, Hiszpanii, Rumunii, Kazachstanu, Cypru, Ukrainy (ŁRN), Północnego Cypru, Uzbekistanu, Węgier, Azerbejdżanu i Izraela. Nasi uczniowie i absolwenci naszej szkoły zajęli następujące miejsca: Kaja Popek i Alicja Pełyńska 3 miejsce duet wokal ludowy, Natalia Hylińska, Nela Kulczycka, Hanna Czerniak – solo wokalne 3 miejsce, Alicja Pełyńska 2 miejsce recytacja, Alina Szynkiewicz, Emilia Kiepura, Nadia Bielecka- solo wokalne wyróżnienie I stopnia, Antonia Trojnar, Nikola Wawrynowicz, Angelika Niewiadomska -solo wokalne wyróżnienie 2 stopnia, Helena Wysocka, Karina Ptaszek, Maja Mydłowska, Oliwia Ptaszek – solo wokalne- wyróżnienie 3 stopnia, Filip Uchman – malarstwo 3 miejsce, Natalia Hylińska- malarstwo – wyróżnienie I stopnia, Maja Matusiak i Alicja Pełyńska duet wokalny – wyróżnienie 3 stopnia. Nasi absolwenci również zajęli wysokie miejsca. I tak Martyna Walczuk- malarstwo I miejsce, Weronika Niewiadomska malarstwo wyróżnienie II stopnia, Brygida Niewiadomska malarstwo III stopnia, Weronika Niewiadomska solo wokalne 3 miejsce, Wiktoria Gbyl 3 miejsce, Miriam Niewiadomska -solo wokalne wyróżnienie II stopnia. Wszystkim laureatom gratulujemy.

Braliśmy również udział w konkursie międzynarodowym „The world of Art”, w którym brało udział 24 kraje. Dzisiaj dostaliśmy dyplomy. I w tym konkursie uczniowie Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia i jej absolwenci zajęli czołowe miejsca.

• 22.IV - Dzień Ziemi

• „ Ziemia” Z. Nosalski

Kochamy Cię Ziemio:

za liście jesienią.

za pierwszy śnieg biały,

za las oszroniały,

za tęczę po deszczu,

za ptaki w powietrzu.

Za Odrę Wisłę,

za góry i morze,

za Kraków, Warszawę

za przyszłość i sławę,

za rytm Twoich przemian

kochamy Cię ziemio.

• Przekaż swój 1% na Stowarzyszenie "Edukator"

• W związku z tym, że zbliża się okres rozliczania pitów, zwracam się z prośbą o przekazanie 1% na rzecz Stowarzyszenia Edukator. Każdego roku wpłacone kwoty pozwalają na zakup nowych, niezbędnych pomocy dydaktycznych, książek do biblioteki szkolnej i innych potrzebnych materiałów .

Proszę o rozpropagowanie tej informacji wśród Państwa rodziny i znajomych. Każda złotówka się liczy. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam. Anna Walczuk

Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenia Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym Edukator w Polanicy-Zdroju

Nr KRS 0000003418

• Z KULTURĄ MI DO TWARZY

• Nasza szkoła realizuje Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy". Uczniowie szkoły realizuja zadania zawarte w 3 modułach: I Moduł W krainie muzyki, II Moduł Piekno Regionu, III Moduł Kocham, Lubię, Szanuję

•

14 października to wyjątkowy dzień w kalendarzu szkolnym. Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzę Państwu, całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom placówki, aby wszystkie dni w roku szkolnym były spokojne i przynosiły satysfakcję z trudnej i odpowiedzialnej pracy z dziećmi i młodzieżą. Praca nauczyciela od zawsze pełniła niezwykle ważną funkcję w edukacji i wychowaniu, jednak w dzisiejszych czasach nabiera ona wyjątkowego znaczenia. Bycie dobrym nauczycielem i wychowawcą wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również, a może nawet przede wszystkim zaangażowania i chęci współpracy z młodym pokoleniem, otwartości na nowe wyzwania, które stawiane są w obecnych czasach. Dziękując za Państwa codzienny trud, cierpliwość i entuzjazm,  życzę urzeczywistnienia marzeń, pięknych i szlachetnych pomysłów, a także abyście każdego dnia budzili się z przekonaniem , że wybraliście najpiękniejszy zawód na świecie.

Anna Walczuk

• POMOC DLA JULKI♥️

• Szkoła "Edukator" również włącza się w pomaganie Julce. Zachęcamy do zbiórki grosików oraz nakrętek. Pamiętajmy, że dobro zawsze powraca!!Pokażmy, że mamy wielkie ♥️

• KOMUNIKAT!!

• Decyzją Premiera z dn. 11.03.2020 od czwartku tj. 12 marca odwołane zostały wszysykie zajęcia w szkołach i przedszkolach publicznych i niepublicznych na okres 2 tygodni (do dnia 25. 03.2020 z możliwością zmian wynikających z rozporządzenia Premiera).

W czwartek i piątek (12, 13. 03) odbedą się zajęcia opiekuńcze tylko dla tych dzieci, których rodzice potrzebują czas na zorganizowanie opieki dla nich.

Dyrektor Anna Walczuk

• Ferie Świąteczne

• UWAGA!!UWAGA!!

FERIE ŚWIĄTECZNE TRWAJĄ W NASZEJ SZKOLE OD 23.12.2019 DO 6.01.2020.

DO SZKOŁY WRACAMY ZATEM DOPIERO 7.01.2020. ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU!!

• Nietypowe odwiedziny

• W tym tygodniu oddział przedszkolny odwiedziły Panie policjantki,które opowiadały o swojej pracy, a także pokazywały jak prawidłowo przejść przez ulicę. Mówiły również o przestrzebaganiu bezpieczeństwa w szkole i w domu

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• Serdecznie zapraszamy 2.09.2019 na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które rozpocznie się Mszą. Św. o godz. 9:00 w kościele, a następnie o godz.10:00 uroczystym apelem na boisku szkolnym. Do zobaczenia!!!